Před soudem stanuli manželé, kteří pěstovali konopí k léčbě

Zdroj: ČeskéNoviny.cz | 13. 07. 2010 |

Prostějov - Prostějovský soud dnes začal projednávat případ manželů Dušana a Radomíry Dvořákových, propagátorů léčby konopím, kteří je na Prostějovsku ve velkém množství pěstovali. Policie jim loni v létě v Ospělově zabavila stovky rostlin a našla u nich i sušený materiál, který podle obžalovaných měl sloužit výhradně k výrobě léčivých přípravků. Pěstování konopí manželé nepopírali a v obci se o něm všeobecně vědělo. Oba soud žádali, aby líčení zastavil a zprostil je obžaloby.

Celý článek si můžete přečíst na zpravodajském serveru ČTK.

Přehled dalších článků

Město sexu? Už ne, Dubí je drogový ráj

Češi jsou proti kriminalizaci marihuany, uvádí průzkum

Zdroj: Mediafax | 20. 6. 2010 |

Proti úplnému zákazu marihuany je v současnosti 60,2 procenta české populace, což je oproti loňskému roku 5,2 procenta více než v loňském roce. Uvádí to v neděli zveřejněný průzkum agentury SANEP.

Vnitro a odborník se přou o testování extáze na taneční scéně

Zdroj: ČeskéNoviny.cz | 16. 6. 2010 |

Praha - Ministerstvo vnitra se neshoduje s národním protidrogovým koordinátorem v otázce testování tablet drogy extáze na taneční scéně.

<předchozí 1 ... 1546 1547 1548 1549 1550 ... 1557 další >