Vietnamci se začínají bouřit proti „svým“ výrobcům drog

Zdroj: E15 | 11. 9. 2014 |

Je to jen pár dní, kdy policie zatkla jedenáctičlenný gang, který pašoval do Rakouska pervitin. Jeho členy byli i Vietnamci, kteří drogu vyráběli ve varně v Teplicích. Policie odhaluje podobné případy stále častěji. Důvod je ten, že se vietnamský drogový byznys začal nahlodávat zevnitř. Už více než 120 Vietnamců zavolalo na speciální anonymní linku Národní protidrogové centrály, proti drogám začali bojovat i první majitelé tržnic. Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/vietnamci-se-zacinaji-bourit-proti-svym-vyrobcum-drog-1117965#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Více zde.

Přehled dalších článků

Do centra pro závislé na Praze 5 chodí letos dvojnásobek klientů

Zdroj: ČTK | 27. 5. 2010 |

Praha - Kontaktní a poradenské centrum závislostí nazvané Program STAGE 5 občanského družení Progressive zaznamenalo během prvních měsíců letošního roku více než dvojnásobek kontaktů oproti předešlým rokům.

Češi podceňují nebezpečí AIDS

Zdroj: MF Dnes | 18. 5. 2010 |

JIHLAVA - Počet zjištěných HIV pozitivních osob v republice je alarmující. K poslednímu březnu jich bylo již 1388, přitom od počátku letošního roku bylo zjištěno už 44 nových případů.

Policie přistihla 363 řidičů pod vlivem drog

<předchozí 1 ... 1533 1534 1535 1536 1537 ... 1541 další >