Za byznys s falešnými recepty má jít lékařka na devět let do vězení

Zdroj: ČT24 | 14. 2. 2025 |

Devět let ve vězení uložil pražský městský soud lékařce, která čelí obžalobě v případu obchodování s falešnými recepty na opiáty nebo antidepresiva. Kromě toho se společně se svými komplici podle soudu podílela na falšování covidových certifikátů nebo lékařských zpráv. Proti vediktu se žena na místě odvolala. Jejím nejbližším spolupracovníkům soud zatím nepravomocně uložil 10,5 a 8,5 roku. Několik let za mřížemi si má odsedět také dvojice, která recepty prodávala v terénu.

Více zde.

Přehled dalších článků

Češi podceňují nebezpečí AIDS

Zdroj: MF Dnes | 18. 5. 2010 |

JIHLAVA - Počet zjištěných HIV pozitivních osob v republice je alarmující. K poslednímu březnu jich bylo již 1388, přitom od počátku letošního roku bylo zjištěno už 44 nových případů.

Policie přistihla 363 řidičů pod vlivem drog

Sledujeme: SANANIM na Skalce

Kontaktní centrum SANANIM se k 1. dubnu 2010 přestěhovalo na novou adresu do Prahy 5 - k poskytování služeb si počátkem roku zakoupilo vlastní prostory v ulici Na Skalce 15. Od prvního momentu provázejí dění kolem káčka dohady a nejasnosti.

<předchozí 1 ... 1549 1550 1551 1552 1553 ... 1557 další >